Wynajem ładowarek

Wynajem ładowarek teleskopowych i ładowarek obrotowych w Warszawie realizujemy za pomocą nowoczesnych urządzeń, które spełniają najwyższe standardy i odpowiadają oczekiwaniom naszych zleceniodawców. Przez 7 dni w tygodniu zapewniamy szeroką paletę urządzeń, które są gotowe do pracy przy usługach dla branży budowlanej i przemysłowej.

Umożliwiamy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy na warunkach ustalanych indywidualnie z każdym klientem. W celu ustalenia szczegółów realizacji usługi pt. wynajem ładowarek zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Służymy doradztwem w wyborze ładowarek pod wynajem, jak również pomocą w wyborze ładowarek teleskopowych do zakupu.

Ładowarki teleskopowe, nazywane również podnośnikami teleskopowymi dostępne w naszej ofercie mogą być dodatkowo wyposażone w widły, kosz osobowy do prac wysokościowych, łyżkę, dźwig (żurawik hydrauliczny). Dysponujemy ładowarkami teleskopowymi do 17 metrów i 4 ton udźwigu. Proponujemy także ładowarki teleskopowe obrotowe do 18 metrów wysokości podnoszenia i do 5 ton udźwigu. W zależności od potrzeb klienta możemy dobrać odpowiednie maszyny do realizacji konkretnych prac.

W szczególności polecamy nowoczesne podnośniki teleskopowe obrotowe z obrotem o 360 stopni, które posiadają szeroką gamę dołączanego osprzętu, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie przy różnorodnych zadaniach, nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających szczególnej precyzji i elastyczności.  Wykorzystywanie ładowarek teleskopowych z osprzętem to skuteczna metoda na ograniczenie kosztów poprzez zastąpienie wielu maszyn jednym podnośnikiem teleskopowym z odpowiednio dobranym wyposażeniem.

Wynajem ładowarek teleskopowych i obrotowych Warszawa

Wynajmując ładowarki teleskopowe z koszem czy podnośniki teleskopowe z łyżką, a także pozostałe maszyny z naszej oferty, klient może mieć pewność że stawia na niezawodne i w pełni sprawne technologicznie urządzenia przeznaczone do podnoszenia ludzi zapewniając maksimum bezpieczeństwa. Oferowane w firmie podnośniki i ładowarki teleskopowe wyposażone w kosze osobowe posiadają badanie UDT (Urzędu Dozoru Technicznego).

Zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych nowoczesnymi maszynami, takimi jak podnośniki teleskopowe i ładowarki teleskopowe obrotowe. Warszawa i okolice – działamy na terenie województwa mazowieckiego, a na terenie Warszawy nasze ładowarki teleskopowe dostępne są przez cały tydzień 24 godziny na dobę.