O firmie

Nasza firma to firma z wieloletnim doświadczeniem na arenie usług podnośnikowych i dźwigowych. Działamy w Warszawie i okolicach od ponad 20 lat i cały czas rozszerzamy naszą ofertę maszyn i usług by sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i podmiotowemu podejściu do każdego zlecenia możemy pochwalić się znakomitymi opiniami i obszerną listą stałych klientów. Nasza firma cieszy się uznaniem nie tylko zleceniodawców, ale również konkurencji.

W naszej ofercie dostępne są nie tylko ładowarki teleskopowe i ładowarki obrotowe, ale również nowoczesne wózki widłowe, żurawie budowlane czy podnośniki koszowe. Wachlarz maszyn podnośnikowych i dźwigowych rozszerza się i wzbogaca o nowe modele, które można u nas wynająć, a także kupić, gdyż oferujemy również sprzedaż ładowarek teleskopowych, podnośników koszowych i podnośników teleskopowych. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze odpowiednich maszyn, które spełnią oczekiwania klienta pod względem jakości pracy i warunków cenowych.

Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych realizujemy przez 7 dni w tygodniu. Maszyny wynajmujemy wraz z profesjonalną obsługą wykwalifikowanych operatorów gotowych do realizacji najbardziej wymagających zleceń. Nasi operatorzy są otwarci na współpracę z klientem i uwzględnianie indywidualnych preferencji. Z dumą możemy powiedzieć, że na naszym zespole operatorów można polegać.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące floty naszych maszyn: wózków widłowych, podnośników obrotowych i ładowarek teleskopowych. Pomożemy dobrać odpowiednie ładowarki teleskopowe obrotowe i zaproponujemy atrakcyjne warunki cenowe i szybkie terminy realizacji.

W naszej ofercie można znaleźć podnośniki teleskopowe z widłami, ładowarki teleskopowe z koszem osobowym, podnośniki teleskopowe z łyżką czy wciągarką. Oferujemy także ładowarki teleskopowe z bocianem (kratownicą).

Zaufaj doświadczonej firmie, która nie spoczywa na laurach i stawia czoła nawet największym wyzwaniom. Warszawa i województwo mazowieckie – zapytaj o nasze usługi!