Ładowarki teleskopowe obrotowe

Ładowarki teleskopowe obrotowe – wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych w Warszawie i okolicach.
Prezentujemy podnośniki teleskopowe obrotowe, które mogą być stosowane w realizacji różnorodnych zleceń.
Dzięki obrotowi o 360 stopni ładowarki obrotowe usługi realizują w wielu miejscach i znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w branży budowlanej.

Ładowarki teleskopowe obrotowe wyposażone są w dwie pary podpór stabilizujących. Kabina operatora obraca się o 360 stopni, co jest bardzo wygodne i umożliwia sprawniejszy przebieg prac. Podnośniki obrotowe dzięki bogatemu dodatkowemu wyposażeniu (np. widły, kosz osobowy, bocian, łyżka) mogą z powodzeniem zastępować wiele maszyn – szybkie przezbrojenie ładowarki wpływa na sprawniejszy przebieg prac, a także na ograniczenie kosztów zleceniodawcy.

Klienci korzystający z naszej oferty mogą wybrać wygodne rozwiązania, ponieważ ładowarki teleskopowe obrotowe wynajem to sposób na uniknięcie zbyt rozbudowanego parku maszynowego. Kilka urządzeń w jednym – to wygodne, ekonomiczne i coraz bardziej popularne rozwiązanie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych ładowarek teleskopowych obrotowych z koszem, widłami, łyżką czy bocianem. Wynajem ładowarek teleskopowych obrotowych realizujemy w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do korzystania z ładowarek teleskopowych z wyposażeniem.

Ładowarka teleskopowa obrotowa 18m

  • telehandler Manitou MRT-1850
  • udźwig ładowarki 5000 kg
  • wysokość podnoszenia 18m
  • napęd na 4 koła
  • 4 koła kierowane
  • 4 stabilizatory, obrót 360 stopni
więcej